Kolekcja

Wagon

Pierwszy numer ujrzał światło dzienne w 1958 r. jako gazeta samorządu robotniczego ZNTK ukazująca się przez kilkanaście miesięcy. Powrót czasopisma w 1971 r. pod nowym tytułem „Wagon” powróciło pod redakcją Stefana Piwońskiego jako dwutygodnik w formacie A3. W 1983 r. pojawił się dodatek „Sprawy miejskie”, a nakład sięgał 4500 egzemplarzy. Ostatni numer pojawił się w 1989 r., a część redakcji przeniosła się do „Gazety Ostrowskiej”.

Kolekcje podrzędne

Kolekcji (0)

Obiekty Ostatnio dodane

Obiekty Najczęściej oglądane

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji